jakie liceum trzeba skonczyc zeby zostac architektem

Poza oczywistymi Phil McKinney - Innowacje - Biznes Book Review - Knowing Your klientów

"Innowacji" stał się jednym z najbardziej popularnych mantr w dzisiejszym hiper-konkurencyjnym świecie biznesu. Prawdziwa innowacja wymaga ciężkiej pracy; i dla tych firm, niezależnie od ich wielkości, przeznaczone do procesu (i to jest proces), przewagę konkurencyjną ich czeka.

Phil McKinney jest autorem nowej książki, poza oczywistym: zabójca pytania, które Spark gier przełomowych innowacji. On jest ekspertem innowacji, który pełnił funkcję Chief Technology Officer (CTO) dla dużych firm technologicznych, a także prowadzi obozy startowe innowacji.

Paragon McKinney innowacji opiera się na stworzenie podstaw, która obejmuje rozwiązania branży i firmy założenia, zarządzanie nieuniknione wstrząsy i neutralizując firmowych (lub firma) przeciwciała (przeciwnicy).

Stamtąd opowiada się za pomocą metody (Focus, myśli samobójcze, ranking, wykonanie) FIRE generować realne pomysły, wraz z zamkniętym modelu finansowania.

McKinney opowiada historię swojego dziewięćdziesiąt trzy-letniej babci, relatable innowacji. Jego rodzina kupiła jej cyfrową ramkę obrazu, który wyświetla kilka zdjęć na zasadzie rotacji. Myśląc, że to idealny prezent, myślała inaczej. Dziecko depresja Era, że ??oglądany urządzenie jako kosztowne w obsłudze i zagrożenie pożarowe. Ona unplugged ramkę; i wstawione jedno zdjęcie stacjonarne do oglądania. NIC McKinney powiedział, może zmienić zdanie.

"Nie zawsze można zakładać, wiesz, kim są Twoi klienci i dlaczego może chcą, albo odrzucić, co masz im oferowanie", mówi McKinney.

Zrozumienie swojego klienta, czy opracowanie nowego produktu, usługi lub procesu, zależy od:

Znając swoje potrzeby, chce (a czasem, lęki).

Zrozumienie kryteria, których używają, aby wybrać produkt.

Wpis zawdzięczamy dictator-polska.pl